Головна » Статті » Роботи учнів » Літературні твори

«Траекторія успіху» від Анни Нікуліної

«Траекторія успіху» від Анни Нікуліної

Моя пристрасть до спорту була доволі сильна ще в ранньому дитинстві. Я була дуже енергійна, тому мама старалася націлити мою енергію в потрібне русло. Я займалася танцями,  ходила до музичної школи, співала в хорі. Усе це подобалося, але одного разу я сказала мамі: «Хочу піти на плавання». Наступного дня мене віддали до першого тренера, який нам зустрівся – Яків Яковлевич Репніков. Тоді ніхто ще не знав, що вже через декілька місяців мене візьмуть на перші в житті змагання. Я нічого не посіла, але подивилася на інших. Так з’явився мій особистий стимул до перемоги, який підкріплювався цілеспрямованістю. Я ще більш старанно та з радістю вчилася в школі, тренувалась, грала на фортепіано.

У плаванні все давалося дуже легко, поки я зростала. Але потім тільки напружені тренування та наполегливість допомагають дістатися планки, яка тебе задовольняє.

Усе життя, вся моя кар’єра тепер здається якоюсь міцною фортецею, кожна цегла якої складається з різних якостей: цілеспрямованості, сили волі, терпіння, впертості, здатності йти до кінця незважаючи ні на що.

Мрія стати кандидатом у майстри спорту збулася, виповнилося ще багато бажань за ці роки. Хотіла б подякувати всім, хто зробив із мене не просто успішну людину, але й людину, яка любить навколишній світ, не зневажає інших, знає, що таке мораль.

Бути успішною людиною дуже просто, тут потрібна лише наполегливість. А от  щоб бути повноцінною людиною, треба відчути в собі любов до рідних та тих, хто тебе підтримує.

Готування до конкурсу «Учень року» було непростим, але результатом були приголомшені всі: і журі, і глядачі, і я і навіть мої суперники. Перемогти було легко, але без допомоги вчителів та батьків, напевно, я б не змогла.

 

 

 

 

 


 

 

Категорія: Літературні твори | Додав: Jyka (04.03.2014)
Переглядів: 392 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]