Головна » 2017 » Червень » 25 » Випускний вечір 2017
14:00
Випускний вечір 2017

24 червня 2017 року відбувся випускний вечір для одинадцятикласників. 51 випускник залишив стіни рідної школи й отримав атестат про повну загальну середню освіту.

П’ятьох учнів: Алієва Рашада, Калімбет Катерину, Набієва Асіфа, Валентьєву Аліну та Короленко Анастасію – нагородили медалями.

Свято відвідали почесні гості: голова адміністрації Московського району Харківської міської ради Олег Миколайович Товкун та начальник управління освіти Московського району Харківської міської ради Гресь Оксана Володимирівна. Вони по-батьківські, сердечно привітали випускників, побажали наснаги, щасливого майбутнього та успіхів у дорослому житті.

Попереду простилаються обрії великого майбутнього. Кожного випускника переповнювало хвилювання: якими ж будуть перші кроки самостійного дорослого життя? У цю дорогу діти візьмуть не тільки високі досягнення в навчанні, а й ті уміння та навички, які здобули в школі. І за це вони вдячні своїм учителям та директору, які протягом 11 років були з ними поряд. Тож уперед до світлої, захоплюючої дороги багатьох можливостей, творчих ідей та здійснення мрій.

    

Переглядів: 137 | Додав: Jyka | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]