Головна » 2014 » Травень » 19 » ОГОЛОШЕННЯ
16:38
ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Координаційною радою молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Харківській області проводиться II та III етап VII Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права» з нагоди відзначення Дня захисту (далі - Конкурс). Основна мета Конкурсу - розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

Конкурс проходитиме в області з 08 по 20 травня 2014 року в два етапи: II етап Конкурсу — прийом конкурсних робіт з 12 по 16 травня 2014 року за адресою: м. Харків, вул. Петровського, 16, каб. 7, регіональна експертна комісія Конкурсу. III етап Конкурсу — оцінювання конкурсних робіт регіональною конкурсною комісією та направлення конкурсних робіт переможців Конкурсу, які зайняли 1 місця в кожній номінації Конкурсу до Всеукраїнського організаційного комітету для участі в IV етапі Конкурсу (Всеукраїнському).

Учасником Конкурсу може стати кожен учень загальноосвітнього навчального закладу, віком від 18 років (включно). Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

Молодша група. Індивідуальна робота, (учасники: діти від 6 до 10 років). Молодша група. Колективна робота, (учасники: діти від 6 до 10 років). Середня група. Індивідлуальна робота, (учасники: діти від 10 до 14 років). Середня група. Колективна робота, (учасники: діти від 10 до 14 років). Старша група. Індивідуальна робота, (учасники: діти від 14 до 18 років). Старша група. Колективна робота, (учасники: діти від 14 до 18 років).

На Конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки (конкурсні роботи) учнів та учнівських колективів (не більше 3 учнів). Конкурсні роботи повинні бути виконанні в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп'ютерна графіка тощо) у форматі

А-4.

Конкурсні роботи разом з заявкою (із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, домашньої адреси, повної назви навчального закладу, назви номінацій, назви конкурсної роботи) подаються до регіонального організаційного комітету за адресою: м. Харків, вул. Петровського, 16, каб. 7. Кожен учасник може подати не більше 1 конкурсної роботи.

При поданні конкурсної роботи конкурсанти погоджуються на обробку відповідної інформації, в тому числі персональних даних.

Переглядів: 288 | Додав: Jyka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]