Головна » 2014 » Серпень » 6 » Міжнародний день "Лікарі світу за мир"
13:02
Міжнародний день "Лікарі світу за мир"

Міжнародний день "Лікарі світу за мир"

6 серпня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день "Лікарі світу за мир". Ініціатором святкування цього дня вважається організація "Лікарі світу за запобігання ядерної загрози". Щорічно в день, коли сталося атомне бомбардування японського міста Хіросіма, міжнародне співтовариство сумує за загиблими під час цієї трагедії 1945 року.

Символічність Міжнародного дня «Лікарі світу за мир» полягає в нагадуванні всьому людству про необхідність запобігання війни на планеті. Міжнародний день «Лікарі світу за мир» відзначають вже понад 60 років. В цей день, 6 серпня, в місті Хіросіма настає хвилина мовчання - о 08.15 годині ранку. Японці щиро сумують, склавши руки на грудях, і вшановують пам'ять загиблих.

Ініціатор святкування Міжнародного дня «Лікарі світу за мир», тобто організація «Лікарі світу за запобігання ядерної загрози», була створена після відділення групи членів від організації «Лікарі без кордонів». Вона діє у 12 країнах світу, включаючи найбільші й значимі в політичному та економічному сенсі держави.

Переглядів: 241 | Додав: Jyka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]