Головна » 2014 » Квітень » 15 » Cемінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів
11:04
Cемінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів

15 квітня 2014 на базі спеціалізованої школи №33, відбувся семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Освітній округ «The way to Success»/«Шлях до успіху» - об’єднання у межах адміністративно-територіальної одиниці навчальних закладів та установ освіти, спрямоване на розвиток здібностей, нахилів і обдарувань дітей та підлітків на засадах поглибленого вивчення іноземної (англійської) мови».

У вступній промові начальник управління освіти Гресь О.В. відзначила переваги освітніх округів у покращенні якості освітніх послуг, у тому числі з допрофільної підготовки та профільного навчання.

КЗ «ХСШ ІІ-ІІІ ступенів №3», КЗ «ХСШ І ступеня №33», ДНЗ №124, які входять до складу округу, презентували досвід спільної діяльності та роботи з Україно-Британською радою, ХНУ імені В.Н.Каразіна.

/Files/images/news/kvten_2014/33 Карта освітнього округу «The.jpg

Учасників семінару вразили уривки спектаклю за творами В.Шекспіра у виконанні старшокласників ХСШ №3 та акторів театру імені О.С.Пушкіна.

  

Наша школа взяла активну участь в семінарі, так як є опорним навчальним закладом  навчально-виховного об’єднання освітнього округу.

 

 

 

 

Переглядів: 220 | Додав: Jyka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]