Українсько-німецький рік мов

Німеччина та Україна відзначають у 2017 році 25 років встановлення дипломатичних відносин. Міністри закордонних справ обох країн прийняли рішення про проведення Українсько-німецького року мов для зміцнення та розбудови взаєморозумінні та дружби, а також співпраці між двома країнами у культурно-освітній сфері. Рік мов сприяє забезпеченню німецькій мові як іноземній належного значення та закріпленню його в якості важливого внеску в культурну освіту та професійний розвиток молодих людей

За матеріалами https://www.goethe.de

Із вересня 2017 року до літа 2018 року в Україні та Німеччині відбуватимуться заходи з нагоди Українсько-німецького року мов. Протягом всього року саме мова та література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів та європейських цінностей. Сьогодні німецька мова — одна з найбільш поширених в Європі — нею розмовляють понад 90 мільйонів людей. Тож варто детальніше розглянути та пізнати цю мову.

Сьогодні вона - перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні. Більшість найвідоміших інноваційних компаній розташовані саме у Німеччині.

За словами Лілії Гриневич, німецька мова є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської мови, а 52 % школярів вибирають її для вивчення як другу іноземну. Німеччина також посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною.

Вчителі німецької мови КЗ "ХСШ №3" (Сухецька І.Б., Чепіга І.В., Мірошниченко О.О., Лазарєва І.Ю.)

Блог вчителя німецької мови Лазарєвої І.Ю.

 

План заходів у КЗ "ХСШ №3", присвячених Року німецької мови.

 

09.10.2017 в закладі розпочався І етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

Участь в олімпіаді беруть учні 8-11 класів. Бажаємо їм високих результатів та перемоги!

 

Урок німецької мови в 6-му класі. Thema: „Schule.Schulsachen“

Розробка уроку

        

В жовтні 2017 року в КЗ "ХСШ №3" відбулася віртуальна подорож до країни мови, що вивчаємо "Дорогами Німеччини" для учнів 7-8-мих класів.

Презентація до уроку німецької мови. Тема. «Deutschland: Sehenswürdigkeiten von Berlin»

 

У листопадi  у рамках року нiмецькоi мови було проведено для учнiв 5-6 класiв фестiваль нацiональних  костюмiв нiмецьких земель.