Увага! Розміщено графік проведення ЗНО-2020!
Шкільна форма КЗ "ХСШ №3"


             Витяг
з Постанови Кабінету Міністрів України
від 22 серпня 1996 №1004

Про запровадження шкільної форми 
для учнів середніх закладів освіти
На виконання Указу Президента України від 12 червня 1996 р. №417 (417/96) «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти»
Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити зразки шкільної форми для учнів середніх закладів освіти за моделями, запропонованими Міністерством промисловості, Міністерством освіти, Міністерством економіки, Міністерством охорони здоров’я, згідно з додатком.
2. Шкільну форму для учнів середніх закладів освіти запроваджувати поетапно: у 1-3 (4) класах – з 1 січня 1997 р., 5-11 (12) класах – з 1 вересня 1997 року.
3. Установити, що діти-сироти, діти, які залишилися без піклування батьків, у тому числі ті, що перебувають під опікою громадян, забезпечуються шкільною формою безплатно відповідно до норм, передбачених для цієї категорії дітей.
1. Комплект шкільної форми для юнаків
Костюм напіввовняний, що складається з двобортного піджака та штанів (одного кольору або в різній кольоровій гамі). Кольорова гама тканин, модельні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

2. Комплект шкільної форми для дівчаток
Костюм напіввовняний, що складається з однобортного або двобортного жакета та спідниці, штанів або сарафана (одного кольору, картаті або в різній кольоровій гамі). Кольорова гама тканин, модальні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

Міністр 
Кабінету Міністрів України В.Пустовойтенко