Увага! Розміщено графік проведення ЗНО-2020!

Рік  англійської мови в Україні.

 


William Shakespeare
William Shakespeare
 
 
В останній день зими, 29 лютого 2016 року, 30 учнів-випускників взяли участь у пробному тестуванні з читання 
у форматі міжнародного іспиту IELTS. Матеріали були люб'язно надані Українсько-британським коледжем, 
офіційним центром з підготовки до іспитів Кембриджського університету. 
Тестування проводили вчителі англійської мови школи Харамурза Олена Станіславівна 
та Бакуменко Ірина Володимирівна, директор Українсько-британського центру. 
Дві третини учасників показали результати високого рівня. Вітаємо!

 

 

У рамках тижня іноземних мов у школі  29 лютого вчителями німецької мови Ніжегольцевою Л.І. та Мірошниченко О.О. було проведено нетрадиційний урок "Charkiw - meine Heimatstadt". Учні восьмих класів із задоволенням відповідали на питання вікторини про наше рідне місто та представляли свої проектні роботи. 

 

 

03.03.2016 в 9-х класах було проведено вікторину "Що ми знаємо про Великобританію". Учні підготували проекти,презентації та дізналися багато нового про цікавинки коаїни що вивчається.

04.04.2016 відбулася літературна композиція "В світі англійської поезії". 10 клас.

04.03.2016 проведено установчу конференцію шкільного Евроклубу "Європа без кордонів". На засіданні було обрано президента Єврокоубу Швидкого Вадима,учня 8Б класу та заступника президента - Алімову Єву,ученицю 8В класу. В конференції прийняли участь учні 6х та 8х класів. Учні ознайомилися зі складом Європейського Союзу та діяльністю Євроклубу. Наприкінці діти прийняли участь у вікторині.

 

У рамках тижня іноземних мов у 7-х класах проведено заочну подорож до Лондону. Учні із задоволенням відповідали на запитання вікторини, виконували завдання та розповідали про видатні місця Лондона.

  

 

Учні 5-х класів ознайомилися із традиційними святами Великої Британії та порівняли їх із улюбленими святами на Україні.

 

4 квітня у школі було проведено майстер-клас за темою «Використання країнознавчого матеріалу на уроках іноземної мови (англійської) для формування соціокультурної компетенції учнів, підвищення інтересу до культурної спадщини рідної країни та  можливості застосування отриманих знань у сучасному житті.

Учасники заходу були ознайомлені із  поняттями соціокультурної компетенції і крос культурного підходу до навчання.

Учитель англійської мови Рудич Євгенія Вадимівна презентувала досвід роботи. 

  

В Харковi вiдбувся семiнар "Навчання життэвим компiтенцiям на уроках англiйськоi мови" на базi НМК видавництва "Макмiлан". Вчителi КЗ "ХСШ №3" поийняли участь в презентацii нових пiдручникiв та обговореннi Iнновацiйних технологiй навчання англiйськоi мови.