phone(057) 725-16-06 mail sch3@kharkivosvita.net.ua   Як нас знайти  Карта сайту
menu
Тренінгове заняття з елементами арт-терапії, 7В клас.
20.04.2021 практичним психологом Чернецовою Т.С. та соціальним педагогом Немченко Д.О.   для здобувачів освіти 7в класу на платформі ZOOM проведено  тренінгове заняття з елементами арт-терапії «Якщо добрий ти». Під час заняття  діти охоче ділилися своїми думками, виконували цікаві вправи. Наприкінці зустрічі колективно було сформульоване визначення терміну «доброта».
Тренінгове заняття  «Техніки турботи про психоемоційне благополуччя».
14.04.21 психологічною службою   для педагогічних працівників закладу проведено тренінгове заняття  «Техніки турботи про психоемоційне благополуччя». Зубстріч відбулася онлайн на платформі ZOOM. Педагоги  брали активну участь у вправах «Подаруй посмішку » , «Я пишаюся собою за...» та інших. Була надана інформація про сучасні техніки та прийоми стабілізації емоційного стану педагогічних працівників.
  
Тренінгове заняття з елементами арт-терапії «Мрії моєї душі».
14.04.2021 року для здобувачів освіти 6а класу на платформі ZOOM у режимі онлайн психологічна служба закладу провела тренінгове заняття з елементами арт-терапії «Мрії моєї душі». Під час заняття  діти активно ділилися своїми мріями та промальовували  їх у вигляді «Мандали». Виконані вправи сприяли розвиткові спонтанності, уяви та творчих здібностей здобувачів освіти.
Тренінгове заняття з елементами арт-терапії.
09.04.2021 практичним психологом Чернецовою Т.С. та соціальним педагогом Немченко Д.О. проведено для здобувачів освіти 5в класа онлайн зустріч на платформі ZOOM та тренінгове заняття з елементами арт-терапії «Мрії мого життя». Під час заняття  вчились йди до своїх цілей і бажань. Візуалізувати свої мрії і заодно креативно проводимо час, шукаючи необхідні матеріали та вирізаючи потрібні форми. Діти брали активну участь у вправах та охоче відповідали на запитання.
  
Тренінгове заняття з елементами арт-терапії.
07.04.2021 практичним психологом Чернецовою Т.С. та соціальним педагогом Немченко Д.О.   для педагогічних працівників закладу проведено тренінгове заняття з елементами арт-терапії «Збереження та зміцнення емоційного здоров’я педагога». Зубстріч відбулася онлайн на платформі ZOOM. Під час заняття  були відпрацьовані поняття «гармонія», «психологічне благополуччя» та інші. Педагоги  брали активну участь у вправах ,,Аромотерапія» , «Марафон усвідомленості» та охоче відповідали на запитання.
Онлайн зустріч з елементами арт-терапії.
07.04.2021 практичним психологом Чернецовою Т.С. та соціальним педагогом Немченко Д.О. для здобувачів освіти 5б класу онлайн зустріч на платформі ZOOM проведено  тренінгове заняття з елементами арт-терапії «Мрії мого життя». Під час заняття  були відпрацьовані поняття «доброта», «щаслива дитина». Діти брали активну участь у вправах та охоче відповідали на запитання.
Тренінгове заняття
06.04.21 практичним психологом Чернецовою Т.С. та соціальним педагогом Немченко Д.О.   для здобувачів освіти 5-х класів онлайн зустріч на платформі ZOOM проведено  тренінгове заняття з елементами арт-терапії «Мрії мого життя » Під час заняття  були відпрацьовані поняття «доброта», «щаслива дитина». Діти брали активну участь у вправах та охоче відповідали на запитання.
Онлайн-засідання круглого столу.
19.03.2021 о 14.20 проведено онлайн-засідання круглого столу з профілактики злочинності та правопорушень, формування здорового способу життя, відповідальності неповнолітніх і батьків перед законом для учнів 10-х класів  КЗ «ХСШ №3» 
У засіданні круглого столу взяли участь 56 учнів 10-х класів, шкільні офіцери поліції: старший лейтенант поліції Чернишенко І.В., старший лейтенант поліції Синєгібский М.Ю., лектор «Фонду рятування дітей та підлітків України від наркотиків» Козиренко М.М., директор КЗ «ХСШ №3» Косміна В.І., 5 педагогів закладу освіти.
Проведено тренінгове заняття «Стоп- булінг».
09.02.21  практичним психологом Чернецовою Т.С. та соціальним педагогом Немченко Д.О.  для здобувачів освіти 7-го класу було проведено тренінгове заняття «Стоп- булінг», під час якого діти розвивали навички надання і отримання допомоги, вчилися співчутливому ставленню до жерт насилля. Учні брали активну участь у різноманітних вправах, направлених на розвиток толерантності , доброзичливого ставлення та співчуття до оточуючих.
  
Тренінгове заняття «Медіація.
02.02.21 практичним психологом Чернецовою Т.С. та соціальним педагогом Немченко Д.О.   для медіаторів Шкільної служби порозуміння проведено тренінгове заняття «Медіація. Протидія насильству . Протидія булінгу. Миробудування.» Під час тренінгу були відпрацьовані поняття «медіація», «булінг», «мир», «миробудування», намічені етапи створення шкільної служби порозуміння, розподілені обов’язки та терміни їх  виконання.
  
Акція «Діти-дітям».
У грудні 2020 року розпочалася традиційна благодійна акція «Діти-дітям», метою якої є надання допомоги дітям, що опинилися в складних життєвих ситуаціях та потребують особливої уваги та піклування.
Учасниками акції стали вихованці нашого закладу разом з батьками та педагогічним колективом. Традиційно ми зібрали: одяг, іграшки, книги, канцелярське приладдя, тощо. Хочемо подякувати дітям, батькам та класним керівникам за допомогу, адже добрі справи завжди приносять радість і надію дітям, умови життя, доля яких потребує підтримки !
 
Тиждень толерантності.
23.11.20 для здобувачів освіти 11а та 11б класів проведено соціальним педагогом Д.О Немченко та психологом Т.С Чернецовой було проведено захід «Тиждень толерантності» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насилля».
  
 
Година психолога "Життя-найвища цінність".
15.10 практичним психологом Чернецовою Т.С.та соціальним педагогом Немченко Д.А. для здобувачів освіти 5-а класу проведено годину психолога "Життя-найвища цінність", на якому діти вчилися визначати життєві цінності, цінувати власне життя, розвивали такі якості як от толерантність,почуття співпереживання та взаємодопомоги.