Позакласна робота

 

 

 

Шкільний табір 

Служба порозуміння 

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ 

 

 ГОЛОС МИРОТВОРЦІВ 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТРАВМАТИЗМУ 

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ 

 

Основні напрями та форми позаурочної та виховної роботи

 

Эмблема

  • формування досвіду практичної діяльності;
  • залучення учнів до педагогічно-організованої творчої колективної діяльності;
  • стимулювання й корекція поведінки;
  • робота шкільних клубів;
  • організація пошукової, екскурсійної діяльності шкільних музеїв, залів;
  • сприяння розвитку різноманітних форм дозвіллєвої діяльності, організація масових шкільних заходів: концерти, виставки творчих робіт і малюнків, конкурси, літературні вечори, Лермонтовський вечір, фестиваль Лесі Українки;
  • екскурсії в музеї, відвідування театральних вистав, концертів, виставок; туристичні подорожі культурологічних напрямків;
  • освітні подорожі з метою удосконалення іноземних мов (до Німеччини, Великої Британії, США тощо);
  • виховання національної свідомості та патріотизму, свята на національній основі: КВК "Козацькому роду немає переводу”, "Українські вечорниці”, "Козацькі розваги”; предметні тижні; тижні англійської, американської, німецької культури;
  • традиційні англомовні та німецькомовні свята; тиждень слов’янських культур;
  • чемпіонат з інтелектуальних ігор; конкурс "Учень року”; спортивні свята: "Тато, мамо, я – спортивна родина”, "Будьмо ми!” тощо;
  • зустрічі з цікавими людьми (поетами, акторами, лікарями, випускниками школи);
  • формування навичок самоуправління учнів за допомогою Учнівської Ради школи.

 

Структура учнівської ради школи:

 

 

Функції учнівської ради школи:

  • - вирішення питань учнівської спільноти;
  • - планування виховної роботи, колективних творчих справ, аналіз та корекція результатів роботи;
  • - управління процесом самоврядування у школі;
  • - визначення прав та обов’язків учнів школи;- розробка положень шкільних конкурсів тощо.

Голова учнівської ради школи - Дар'яна Хістєва

 
 
Заступник голови учнівської ради школи - Дар'я Лавренова

 

Розклад роботи гуртків та секцій в КЗ "ХСШ №3"

№ з/п

Гурток

Класи

Режим роботи

Відповідальний

День тижня

Час роботи

1

Країнознавчий «Спілкуємося німецькою»

10-11

понеділок  вівторок середа    четвер

15.00-

16.00

 

Чепіга І.В.

2

Комп'ютерна грамотність

5-

6

вівторок п'ятниця  понеділок середа

15.00-16.00

15.00-16.00

Кальчева Ю.С.

3

Вокальний

5-9

вівторок  четвер п`ятниця

15.00- 16.00

Титаренко Н.А.

4

"Влучний стрілець"

9-11

середа      четвер  п`ятниця

15.00- 17.25

Нестерюк В.Т.

5

Клуб любителів книги

9-10

середа

 

15.00 - 16.00

Серикова І.В.