phone(057) 725-16-06 mail sch3@kharkivosvita.net.ua   Як нас знайти  Карта сайту
menu
Електронний підручник на сайті Підручник.ua


"Читання - це один з витоків мислення і розумового розвитку"

В. Сухомлинський

 

 

Завідувач бібліотеки - Урдзік Ольга Ігорівна

Презентація Шкільної бібліотеки

 ГРАФІК  РОБОТИ  ШКІЛЬНОЇ   БІБЛІОТЕКИ 

Бібліотека  працює  з 8.30  до 17.00 

 Обслуговує  читачів  з 9.00 до 16.00

Останній день місяця - П'ятниця - методичний день санітарний  день  (бібліотека читачів не  обслуговує)

Адреса: 61068 м.Харків, вул.Лесі Українки,4; тел. 725-16-06

E-mail - Labrary3@ukr.net

 
 
Шкільна бібліотека сприяє розвитку навчально – виховного процесу, забезпеченню базового рівня освіти, вихованню в учнів відповідальності, національної свідомості, формуванню в них потреб саморозвитку і вдосконалення. У сучасних умовах завданнями шкільної бібліотеки є не тільки бібліотечно–інформаційне обслуговування користувачів у забезпеченні всіх напрямків навчально –виховного процесу у засвоєнні як програмних, так і позапрограмних вимог, у самоосвіті та дозвілевій діяльності, а і виховання в учнів інформаційної культури – сталого прагнення до пошуку інформації, свідомого добору джерел.


 читальному залі зберігається найцінніша література - довідники, підписні та періодичні видання, популярна література. Крім того є постійно діючі виставки «Україна моя барвінкова!», «Мій рідний Харків - моя  Батьківщина».

бібліотеці працює абонемент і читальний зал. Книжковий фонд бібліотеки складає 29 243 екземпляри. Підручників – 14 512 екземпляри, художньої літератури – 14 731 екземпляри. В бібліотеці читають книги 760 учнів школи.