phone(057) 725-16-06 mail sch3@kharkivosvita.net.ua   Як нас знайти  Карта сайту
menu

Національно-патріотичне виховання.

НОРМАТИВНА БАЗА 

Національно-патріотичне виховання 

             

      

 

Дні української культури.

До Дня Соборності в школі окрім Єдиного уроку та виховних годин було проведено літературні читання, показано презентації та організовано екскурсію по школі з метою ознайомити учнів 5-6 класів з державною символікою. Також учні 11-х класів провели уроки для школярів 7-8 класів про висвітлення таких подій, як утворення Української Центральної Ради, проголошення УНР і ЗУНР, підписання й історичне значення ІV Універсалу Центральної Ради, урочисте проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР.

  

 

9 листопада, у День української писемності та мови, у КНВЗ «ХАНО» відбулося нагородження переможців та лауреатів Обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизнанаша з нами (І. Багряний)».  В урочистостях взяли участь учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, керівники Р(М)МО вчителів української мови та літератури, викладачі та студенти вищих навчальних закладів м. Харкова, письменники та члени громадських організацій, щирі шанувальники рідного слова. Дипломом ІІ ступеня був нагороджений і учень нашої школи – одинадцятикласникКрутильов Владислав. Ми щиро вітаємо Владислава з перемогою!

22  жовтня 2015 року в школі відбулося спортивне свято «День українського козацтва». Учні 6-х класів виступили в українських костюмах, розповіли про виникнення козацтва на Україні та взяли участь у спортивних змаганнях. Переможцем став 6Б клас.

 

 

 

Презентация патріотичне виховання

Громадянське виховання