Увага! Розміщено графік проведення ЗНО-2020!

Харків-моє рідне місто

У рамках тижня іноземних мов у школі  29 лютого вчителями німецької мови Ніжегольцевою Л.І. та Мірошниченко О.О. було проведено нетрадиційний урок "Charkiw - meine Heimatstadt". Учні восьмих класів із задоволенням відповідали на питання вікторини про наше рідне місто та представляли свої проектні роботи. 

 

 

Вітаємо команду 8Б класу «De Lux» з перемогою у півфіналі чемпіонату шкільних команд клубу веселих та кмітливих міста Харкова.

Бажаємо перемоги у фіналі!

В 8-х класах 25 лютого проведено нетрадиційний урок - «Свято української пампухи». Діти презентували страви української національної кухні, загадували загадки, розповідали історію виникнення страв, ділилися одне з одним рецептами. Але найцікавіше – це дегустація всього, що були приготовлено.

 

В школі тривають дні  української культури, в рамках яких з 16 по 18 лютого відбувся фестиваль української творчості серед 5-11 класів.

Всі класи підготували яскраві виступи-учні декламували українські вірші, співали пісні (в тому числі власно написані), виконували українські народні танці, грали на музичних інструментах, взяли участь у конкурсі тематичних  плакатів.

Вчителі української мови та літератури підготували цікаві вікторини для дітей на українську тематику. 

 

9 лютого учні 10-х класів взяли участь у «Ярмарку вишів», яка відбулася в Харківській обласній  бібліотеці для  юнацтва. На виставці були представлені вищі навчальні заклади  міста, співробітники яких ознайомили з факультетами та спеціальностями ВНЗ. Для відвідувачів ярмарку ця зустріч була дуже корисною, адже діти могли безпосередньо поспілкуватися з викладачами зацікавлених їх вишів, дізнатися умови вступу та про специфіку багатьох факультетів.

 

28 декабря 2015 года ученики 6 и 5 классов побывали на экскурсии "Украинский вареник" в городе Валки. Ребята с интересом изучили историю и национальные традиции родной Харьковщины в краеведческом музее. А особый энтузиазм вызвал мастер-класс по приготовлению вареников, проведенный местными мастерами. 

  

На осінніх канікулах учні 7х класів з вчителями – Титаренко Н.А., Виноградової Т.М., Коломійцевої В.О. відвідали екскурсію «Історичний Харків». Учні мали можливість глибше познайомитися з історією рідного міста, та відвідати визначні місця Першої столиці України.

Поглибити знання з архітектури міста, визначних діячів рідного краю, перших границь міста Харків.

З метою виховання патріотизму в учнів,  було відвідано Вічний вогонь та меморіал Батьківщина – Мати.

 

28 октября 2015 года по всей стране отмечался День освобождения Украины от фашистских захватчиков. В связи с этим ученики 6-х классов побывали на мемореальном комплексе "Высота Маршала Конева". Ребята много нового и интересного узнали о оккупационном периоде истории Харькова и об освобождении родного города в августе 1943. 

Ніч науки в Харкові 2015

   

Харківська міська спеціалізована музично-театральна бібліотека ім. К.С. Станіславського

 

Учні  6-А, 6-Г, та 8-Б класів відвідали кондитерську фабрику "Солодкий світ" , де дізналися про професію кондитера, ознайомилися із технологією виготовлення мармеладу та шоколадних цукерок, смакували солодощами та отримали солодкий презент на згадку про екскурсію.