phone(057) 725-16-06 mail sch3@kharkivosvita.net.ua   Як нас знайти  Карта сайту
menu

О, спорт, ти радість на всяк час!
І наяву, і наче сон ти.
Ти до вершин відносиш нас
І відкриваєш горизонти...

Спортивні змагання - залог здоров'я учнів

Фізична культура є важливим компонентом гуманітарного виховання і спрямована на формування в учнів цілісних орієнтацій щодо культури здоров’я і здорового способу життя, морально-вольових рис характеру та психологічної підготовки до ведення активного життя, професійної діяльності та захисту Батьківщини.  Головне завдання фізичної культури на уроках фізкультури школи №3 – формування культури здоров’я та здорового способу життя, забезпечення гармонійного фізичного та духовного розвитку підростаючої особистості.

 

 

 

 

Вчителі на своїх уроках фізичного розвивають дітей, удосконалюють і виправляють дефекти постави, викривлення хребта, сутулість, зовнішній вигляд і настрій учня, підвищують загальний життєвий тонус, різнобічний розвиток. Учителі організовують і проводять на високому научно-методичному рівні навчальну і позакласну фізкультурно-оздоровчу та спортивну роботу. Вони добирають раціональні та ефективні методи і форми навчання, на уроках дотримуються дидактичних принципів науковості, наочності, доступності та єдності теорії з практикою.

О, спорт, о спорт!
Це просто клас.
Дружіть із ним завжди!
Здоров’я кожному він дасть
Для щастя і краси.
 
Зростання педагогічної майстерності вчителів відображається на результатах діяльності. Учні є переможцями та призерами районних та міських спортивних змагань. У школі вчаться учні, які займаються різними видами спорту:
- Нікуліна Ганна – КМС з плавання в ластах;
- Суворова Ксенія – КМС з художньої гімнастики.