ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ

Наша мета полягає не в тому, щоб зробити себе необхідними нашим дітям, а, навпаки, в тому, щоб допомогти їм скоріше навчитися обходитися без нас” (К.О. Конраді). Тому ми сподіваємось, що школа № 3 є місцем, де починається блискуче майбутнє наших учнів.
Щорічно наші учнів стають переможцями програми FLEX та отримують нагоду навчатися за обміном у найкращих школах США.

переможців районного етапу олімпіад з базових дисциплін:

  • Манвелян Артема, учня 11А класу – ІІ місце з хімії;
  • Набієва Орхана, учня10А класу  - ІІ місце з хімії;
  • Лукіна Іллю, учня 8А класу – ІІІ місце з хімії;
  • Харенкову Софію, ученицю 7А класу -  ІІІ місце з хімії;
  • Бронзу Євгена, учня 10А класу – ІІІ місце з інформатики;
  • Роста Михайла, учня 11А класу – ІІІ місце з економіки;
  • Євменова Єгора, учня11А класу – І місце з правознавства;
  • Степанову Олександру, ученицю 9А класу – ІІІ місце з правознавства;
  • Сиревич Олександру, ученицю 7А класу – ІІІ місце з української мови та літератури;
  • Лавренову Дар'ю, ученицю 10Б класу – І місце з української мови та літератури;
  • Пуйду Богдана, учня 11Б класу – ІІ місце з фізики;
  • Кадашеву Софію, ученицю 8Б класу – ІІІ місце з біології;
  • Набієва Асіфа, учня 9Б класу – ІІІ місце з біології;
  • Качановську Карину, ученицю 10Б класу – ІІІ місце з біології;
  • Коротача Ігоря, учня 10Б класу – ІІ місце з біології;
  • Коренкова Дениса, учня 11А класу – І місце з астрономії;
  • Василенко Аріну, ученицю 9А класу – І місце з англійської мови;
  • Матвєєва Даніїла, учня 9Б класу – І місце з англійської мови;
  • Гіріну Елеонору, ученицю 10Б класу – І місце з англійської мови;
  • Лавренову Дар'ю, ученицю 10Б класу – ІІ місце з англійської мови;
  • Табаченко Тетяну, ученицю 11Б класу – ІІ місце з англійської мови;
  • Зінченко Анну, ученицю 8А класу – І місце з англійської мови;
  • Кондратовець Діану, ученицю 8Б класу – ІІІ місце з англійської мови;
  • Євменова Єгора, учня 11А класу – ІІ місце з німецької мови;
  • Гіріну Елеонору, ученицю 10Б класу – ІІ місце з історії;
  • Євменова Єгора, учня 11А класу – ІІ місце з історії;
  • Григорова Антона, учня 10А класу – І місце з географії;
  • Черепко Ірину, ученицю 9А класу – ІІІ місце з географії;
  • Басок Владу, ученицю 10А класу – І місце з математики;
  • Манвелян Артема, учня 11А класу – ІІІ місце з математики;
  • Абраімову Анну, ученицю 8Б класу – ІІІ місце з математики;
  • Скибу Ксенію, ученицю 6Г класу – ІІІ місце з математики;
  • Василенко Аріну, ученицю 9А класу – ІІІ місце на фестивалі знавців російської мови, історії та культури;
  • Гаврюшенко Валерію, ученицю11Б класу – ІІ місце на фестивалі знавців російської мови, історії та культури;
  • Лавренову Дар'ю, ученицю 10Б класу - І місце на VІІІ міському конкурсі знавців української мови;
  • Лавренову Дар'ю, ученицю 10Б класу - І місце  на VII міському конкурсі знавців російської мови;
  • Нікуліну Анну, ученицю 11А класу – ІІІ місце на VІІІ міському конкурсі знавців української мови;
  • Прядку Дар'ю, ученицю 10Б класу – І місце на мовно- літературному конкурсі ім. Т.Г.Шевченка.